Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

News and Informations!

Stop - press !

Innovation Project Start up Vitrofoam S.A. - foam glass technology and production, unique and natural project of the futute

read more >>

Innowacyjny projekt - Startup - zakład produkcjyjny super nowoczesnych materiałów izolacyjnych ze związków mineralnych w 100% naturalnych, przyjaznych środowisku i użytkownikowi. Gwarancja 100% ekologicznej czystości produktu w pełni bezpiecznego dla zdrowia i środowiska.  

Czytaj wiecej >>

ADIPISCING ELIT

Tytuł nowego posta

Pierwszy krok milowy za nami !!!

Opublikowany 2017/10/03

Pierwszy milowy krok jest juz za nami, szczegolowy inzyniering i modelowanie zostalo zakonczone. Nowoczesna fabryka 100% ekologicznych i przyjaznych srodowisku i uzytkownikowi nowoczesnych materialow izolacyjnych jest wirtualnie gotowa i czeka na inwestorow krajowych i zagranicznych. Zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesny ZakladNowoczesny Zaklad

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zmiana charakteru tworzymy nową jakość - powstała IQ3S Glass Concept Sp.zo.o.

Opublikowany 2017/03/15

Miło nam poinformować , że z dniem 21.02.2017 powołano do życia IQ3S Glass Concept Sp.zo.o, która jest zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy, ukoronowaniem bogatych doświadczeń i wyrazem dojrzałości samej firm IQ3S jak również jej formy prawnej.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Intention letter "Vitrofoam S.A."

Opublikowany 2017/02/15

W styczniu IQ3S podpisała wspólny list intencyjny powołujący do życia Vitrofoam S.A. jako fizyczne uwieńczenie działań związanych z tworzeniem projektu start up "Innowacyjne szkło piankowe"

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Inowacyjny Projekt - "Szklo piankowe"

Opublikowany 2016/12/06

IQ3S International Quality Support Service and Solution działa aktywnie przy tworzeniu projektu start up "Unikatowe szkło piankowe". Jako nieliczni na rynku posiadamy wiedze i wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami jak również opracowanymi rozwiązaniami technicznymi zgłoszonymi w urzędzie patentowym.

Zainteresowane osoby i podmioty gospodarcze zapraszamy do kontaktu i ewentualnej współpracy.

Szkło Piankowe - Galeria mediów

Zawartość